Opis
Czujnik laserowy RiKO LK3-DU10P3 - główne cechy
Precyzyjny czujnik laserowy do wykrywania dowolnych obiektów (również z połyskiem i barwy czarnej).
- 2 diody sygnalizacyjne (zasilanie, status wyjścia).
- Niewielkie rozmiary (12 x 31x 20mm).
- Światło widzialne (650nm).
- Widzialna plamka ułatwia montaż.
- Regulacja czułości.
- Zasięg 2 - 10cm.
- W zestawie: uchwyt i śruby montażowe.
Czujnik laserowy RiKO LK3-DU10P3 - specyfikacja techniczna:
| Napięcie zasilania | 12 - 24 Vdc |
| Zasięg | 2 - 10 cm |
| Typ wyjścia | PNP L.on, PNP D.on |
| Typ czujnika | odbiciowy |
| Obudowa czujnika | prostopadłościenna |
| Przyłącze | przewód 2 m |
| Maksymalny prąd pracy | 100 mA |
| Częstotliwość odpowiedzi | 1000 Hz |
| Stopień ochrony | IP64 |
| Temperatura pracy | -10 ~ +50°C |
Czujnik laserowy RiKO LK3-DU10P3 - wymiary:
Czujnik laserowy RiKO LK3-DU10P3 - schemat podłączenia:







