- Zasięg 40cm.
- Obudowa M18.
- Wyjście PNP L.on/D.on.
- Zasilanie 12-24Vdc.
- Gniazdo M12.
- IP66.
Opis
Czujnik optyczny MMF-DU40PK1:
Przemysłowy czujnik optyczny, odbiciowy służący do wykrywania dowolnych obiektów nieprzeźroczystych.- Dioda sygnalizacyjna
- Wytrzymała, metalowa obudowa
- Gniazdo M12
- W zestawie: nakrętki
Czujnik optyczny MMF-DU40PK1 - specyfikacja techniczna:
| Napięcie zasilania | 12 - 24 Vdc |
| Zasięg | 40 cm |
| Emitowanie światła | dioda LED, 875 nm |
| Typ wyjścia | PNP L.on/D.on. |
| Obudowa czujnika | M18 |
| Przyłącze | gniazdo M12 |
| Prąd pracy | 100 mA maks. przy 24 Vdc |
| Częstotliwość odpowiedzi | 650 Hz |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +60°C |
Czujnik optyczny MMF-DU40PK1 - wymiary:
Czujnik optyczny MMF-DU40PK1 - schemat podłączenia:





