Opis
Czujnik optyczny PK3-DU100KP2
Przemysłowy czujnik optyczny, odbiciowy służący do wykrywania dowolnych obiektów nieprzeźroczystych.- 2 diody sygnalizacyjne
- Potencjometr do regulacji czułości
- Przełącznik L.on/D.on
- Przełącznik opóźnienia 0,2s
- W zestawie: uchwyt i śruby montażowe
- Produkty podobne: Omron E3JK-DS70S4; Takex DA-S100RTC
Czujnik optyczny R3JK-DU100KP2 - specyfikacja techniczna:
| Napięcie zasilania | 12 - 24 Vdc |
| Zasięg | 1 m |
| Typ wyjścia | PNP L.on, D.on; NPN L.on, D.on |
| Emitowanie światła | podczerwona dioda LED, 940 nm |
| Typ czujnika | odbiciowy |
| Obudowa czujnika | prostopadłościenna |
| Przyłącze | przewód 2 m |
| Maksymalny prąd pracy | 100 mA przy 24 Vdc |
| Częstotliwość odpowiedzi | 650 Hz |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +60°C |
Czujnik optyczny R3JK-DU100KP2 - wymiary:
Czujnik optyczny R3JK-DU100KP2 - schemat podłączenia:




