Opis
Czujnik optyczny RX673-P:
Przemysłowy czujnik optyczny, widełkowy, służący do wykrywania dowolnych obiektów nieprzeźroczystych.
- Dioda sygnalizacyjna
- Częstotliwość pracy 2kHz
- Wyjście PNP L.on/D.on
- Produkty podobne: Omron EE-SX673
Czujnik optyczny RX673-P - specyfikacja techniczna:
| Napięcie zasilania | 12 - 30 Vdc |
| Zasięg | 6 mm |
| Typ wyjścia | PNP L.on/D.on. |
| Przyłącze | gniazdo 4-pinowe |
| Prąd pracy | 100 mA maks. przy 24 Vdc |
| Częstotliwość odpowiedzi | 2000 Hz |
| Stopień ochrony | IP64 |
| Temperatura pracy | 0 ~ +60°C |
Czujnik optyczny RX673-P - wymiary:
Czujnik optyczny RX673-P - schemat podłączenia:
Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania






