- Duża prędkość obrotowa.
- Bezłożyskowy, bezdotykowy.
- Wysoki stopień ochrony IP67 lub IP68.
- Rozdzielczość do 8182 pozycji x 65536 obrotów.
- Interfejs SSI.
- CE, RoHS.

Opis
Specyfikacja techniczna:
| Średnica obudowy | Ø36mm |
| Średnica wałka | Ø 6, 8, 10 mm |
| Przewód wyjściowy | Tak |
| Gniazdo | Nie |
| Rozdzielczość | MSK36: 8192 cpr MMK36: 8192 pozycji x 65536 obr. |
| Obwód wyjściowy | SSI |
| Temperatura pracy | -20°C +85°C |
| Stopień ochrony | maks. IP68 |
Wymiary:

Sposób zamawiania:





