Opis
Enkoder inkrementalny CK58-H-1000ZCU415R - parametry:
- Rozdzielczość 1000 imp./obr.
- Wyjście uniwersalne kompatybilne z Push Pull i Line Driver
- Możliwość redukcji otworu za pomocą tulei redukcyjnych do średnicy 12mm, 10mm, 9.52mm, 8mm, 6mm.
- Przewód 1m wyprowadzony promieniowo
Zapytaj o model 3D.
| Średnica otworu | Ø15mm |
| Zasilanie | 5-30Vdc |
| Przewód wyjściowy | tak, 1m |
| Umieszczenie przewodu | promieniowo |
| Rozdzielczość | 1000 imp./obr. |
| Maks. częst. wyj. | 300kHz maks. |
| Obwody wyj. | wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver |
| Sygnały wyj. | AB0, /AB0 |
| Temp. pracy | -25°C +85°C |
| Stopień ochrony | IP64 |
Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania






