Opis
Enkoder inkrementalny C80-H-1024ZCU425L7 - parametry:
- otwór przelotowy 25mm
- blaszka montażowa, antyrotacyjna
- zastosowanie: wciągarki, windy
- przewód 7m
- dostępna dodatkowa blaszka montażowa LIKA LKM-1563
Zapytaj o model 3D.
| Średnica otworu | Ø25mm |
| Zasilanie | 5-30Vdc |
| Przewód wyjściowy | tak, 7m |
| Rozdzielczość | 1024 imp./obr. |
| Maks. częst. wyj. | 100kHz maks. |
| Obwody wyj. | wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver |
| Sygnały wyj. | AB0, /AB0 |
| Temp. pracy | -25°C +85°C |
| Stopień ochrony | IP64 |
Do enkodera dostępne są tuleje redukujące wymiary otworu przelotowego:
Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania







