- bardzo solidna budowa
- inkrementalny, 2500 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø8mm,
- zasilanie 5-30Vdc,
- gniazdo 10 pinowe.
Opis
Enkoder inkrementalny IT65-H-2500ZCP4CR - parametry:
- rozdzielczość 2500 imp./obr.
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver
- wałek 8mm
- gniazdo typu MIL 10 pinowe osadzone promieniowo
- kwadratowy kołnierz zaciskowy
Zapytaj o model 3D.
| Średnica wałka | Ø8mm |
| Zasilanie | 5-30Vdc |
| Gniazdo | MIL, 10 pinów |
| Rozdzielczość | 2500 imp./obr. |
| Maks. częst. wyj. | 100kHz maks. |
| Obwody wyj. | wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver |
| Sygnały wyj. | AB0, /AB0 |
| Temp. pracy | -25°C +85°C |
| Stopień ochrony | IP65 |
Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania







