- Kompaktowy enkoder przemysłowy.
- Wersje specjalne dostępne w magazynie.
- Wyjście uniwersalne kompatybilne z Line Driver i Push Pull.
- Rozdzielczość do 4096 imp./obr.
Modele dostępne online
-
Enkoder inkrementalny 1024 imp/obr LIKA I41-H-1024ZCU46L2- zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 1024 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
367,77 zł 299,00 złDostępność:✔(6 szt.) -
Enkoder inkrementalny 100 imp/obr LIKA I41-H-100ZCU46L2- Zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 100 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
367,77 zł 299,00 złDostępność:✔(13 szt.) -
Enkoder inkrementalny 200 imp/obr LIKA I41-H-200ZCU46L2- zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 200 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
Ostatnia cena: 367,77 zł 299,00 zł -
Enkoder inkrementalny 1000 imp/obr LIKA I41-H-1000ZCU46L2- zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 1000 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
367,77 zł 299,00 złDostępność:✔(37 szt.) -
Enkoder inkrementalny 100 imp/obr LIKA I41-Y-100ZNF26L4- zas. 10-30Vdc,&
- inkrementalny, 100 imp./obr.,
- push-pull,
- wałek ø6mm,
- przewód 4m wyprowadzony w osi z wałem
Ostatnia cena: 511,43 zł 415,80 zł -
Enkoder inkrementalny 500 imp/obr LIKA I41-H-500ZCU46L2- zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 500 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
Ostatnia cena: 367,77 zł 299,00 zł -
Enkoder inkrementalny 360 imp/obr LIKA I41-H-360ZCU46L2- zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 360 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica wałka ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
367,77 zł 299,00 złDostępność:✔(4 szt.)
Opis
Enkoder inkrementalny I40-I41 - parametry:
- Kompaktowy enkoder przemysłowy.
- Wersje specjalne dostępne w magazynie.
- Wyjście uniwersalne kompatybilne z Line Driver i Push Pull.
- Rozdzielczość do 4096 imp./obr.
| Średnica obudowy | Ø40,5mm |
| Średnica wałka | Ø 6, 6,35, 8mm |
| Przewód wyjściowy | tak |
| Gniazdo | nie |
| Rozdzielczość | 4096 PPR maks. |
| Maks. częst. wyj. | 100kHz maks. |
| Obwody wyj. | NPN, PNP, Push Pull, Line Driver, Wyjście Uniwersalne |
| Temp. pracy | -25°C +85°C (-4°F +158°F) maks. |
| Stopień ochrony | IP65 maks. |
Enkoder inkrementalny I40-I41 - Wymiary:

Enkoder inkrementalny I40-I41 - kod zamówieniowy:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania





