- Czujnik inkrementalny o wysokiej rozdzielczości do pomiarów liniowych i kątowych.
- Duża szybkość posuwu i wysoki stopień ochrony (IP67).
- Sygnały wyjściowe proporcjonalne do prędkości.
- Rozdzielczość do 1 µm.
- Certyfikaty: CE, RoHS.

Opis
Enkoder liniowy SME21 - parametry:
| Wymiary | 40 x 25 x 10 mm |
| Przewód wyjściowy | Tak |
| Konektor | Nie |
| Rozdzielczość | 1 μm maks. |
| Dokładność | ±15 μm maks. |
| Powtarzalność | ±1 inkrement |
| Częstotliwość wyjściowa | patrz tabela poniżej Push-Pull: 3 MHz przy 24Vdc maks. Line Driver: 5 MHz przy 5Vdc maks. |
| Prędkość posuwu | 16 m/s maks. |
| Obwody wyjściowe | Push-Pull, Line Driver |
| Temperatura pracy | -25°C - +85°C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Enkoder liniowy SME21 - wymiary:

Enkoder liniowy SME21 - tabela:

Enkoder liniowy SME21 - kod zamówieniowy:






