- Czujnik magnetyczny do prowadnic liniowych.
- Boczne wykrywanie taśmy magnetycznej.
- Dopuszczalna odległość od taśmy magnetycznej 2.0 mm.
- Certyfikaty: CE, RoHS.

Opis
Enkoder liniowy SMP - parametry:
| Wymiary | 40 x 25 x 10 mm |
| Przewód wyjściowy | Tak |
| Konektor | Nie |
| Rozdzielczość | 12,5 μm maks. |
| Dokładność | ±15 μm maks. |
| Powtarzalność | ±1 inkrement |
| Częstotliwość wyjściowa | 1000 kHz maks. |
| Prędkość posuwu | 16 m/s maks. |
| Obwody wyjściowe | Push Pull, Line Driver |
| Temperatura pracy | -25°C - +85°C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Enkoder liniowy SMP - wymiary:

Enkoder liniowy SMP - kod zamówieniowy:






