Opis
Przewód z wtyczka kątową 43-10189 - główne cechy:
| Typ złącza | M12 |
|---|---|
| Ilość pinów | 4 |
| Rodzaj złącza | żeńskie |
| Polaryzacja | kod-A |
| System blokowania | gwint wewnętrzny, skręcany |
| Orientacja | kątowa |
| Ekranowanie | brak |
| Napięcie robocze | 250 V |
| Przekrój przewodu | 0,34mm2 |
| Temperatura pracy | -30 °C - +80 °C |
| Długość przewodu | 3m |
| Materiał izolacji | polichlorek winylu PVC |
| Stropień ochrony | IP67 |