Opis
Czujnik optyczny RMF-DU30KP2:
Przemysłowy czujnik optyczny, odbiciowy służący do wykrywania dowolnych obiektów nieprzeźroczystych.- Dioda sygnalizacyjna
- Potencjometr do regulacji czułości
- Wyjście 4-przewodowe. W zależności od podłączenia uzyskujemy wyjście PNP L.on / PNP D.on / NPN L.on / NPN D.on
- W zestawie: nadajnik + odbiornik, nakrętki montażowe
Czujnik optyczny RMF-DU30KP2 - specyfikacja techniczna:
| Napięcie zasilania | 12 - 24 Vdc |
| Zasięg | 30 cm |
| Typ wyjścia | NPN L.on, NPN D.on PNP L.on, PNP D.on |
| Typ czujnika | odbiciowy |
| Emitowanie światła | dioda LED, 875 nm |
| Obudowa czujnika | M18 |
| Przyłącze | przewód 2 m |
| Maksymalny prąd pracy | 100 mA przy 24 Vdc |
| Częstotliwość odpowiedzi | 650 Hz |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +60°C |
Czujnik optyczny RMF-DU30KP2 - wymiary:
Czujnik optyczny RMF-DU30KP2 - schemat podłączenia:





