Opis
Czujnik ultradźwiękowy UDS63AC5C
Czujnik przeznaczony do pomiaru pozycji obiektu znajdującego się w przestrzeni pomiarowej. Dostosowany do szerokiej gamy materiałów. Silne naświetlenie, czy mocno ciemny materiał nie wpływają na jego pracę. Sensor posiada wysoką czułość - 0,5mm. Przemieszczanie się obiektu w strefie wykrywania czujnika skutkuje zmianą wartości napięcia na wyjściu analogowym w przedziale od 0 do 10 V i jest proporcjonalny do pozycji detalu. Gdy obiekt jest poza strefą wykrywania, sygnał analogowy ma maksymalną wartość 10V. W przypadku zakrycia całej strefy wykrywania czujnika sygnał wyjściowy wynosi 0V.
- Detekcja pozycji dowolnego typu elementów, również przeźroczystych.
- Wyjście analogowe, napięciowe (dostępne również wersje prądowe).
- Duża strefa wykrywania.
- Złącze M12.
Czujnik ultradźwiękowy UDS63AC5C - specyfikacja techniczna:
Specyfikacja techniczna:
| Rodzaj wyjścia | analogowe, napięciowe |
| Napięcie wyjścia | 0 - 10V |
| Czułość | 0,5mm |
| Przestrzeń robocza | 25mm |
| Czas opóźnienia | 500ms |
| Czas określenia napięcia wyjścia | 10ms |
| Zasilanie | 14- 30Vdc |
| Złącze | Gniazdo M12, 3 pinowe |
| Wilgotność powietrza | RH 80%, bez kondensacji |
| Prąd bez obciążenia | <10mA |
| Stopień ochrony | IP53 |
| Temperatura pracy | -10 ~ +55°C |
Czujnik ultradźwiękowy widełkowy UDS63AC5C - schemat połączeń

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania










