- Zasięg 100-900mm.
- Obudowa M18.
- Zasilanie 15-30Vdc.
- Gniazdo M12.
- Wyjście NPN N.O./N.C.
- Funkcja nauki zasięgu.
Opis
Czujnik ultradźwiękowy RU18-DU90-NK1 - główne cechy
Przemysłowy czujnik ultradźwiękowy wykorzystywany do detekcji dowolnego typu elementów, również przeźroczystych.- Dioda sygnalizacyjna (stan wyjścia, konfiguracja N.O/N.C.).
- Przycisk do "nauki" zasięgu.
- Idealny do wykrywania przeźroczystych przedmiotów.
Czujnik ultradźwiękowy RU18-DU90-NK1 - specyfikacja techniczna
| Napięcie zasilania | 15 - 30 Vdc |
| Zasięg | 100 - 900 mm |
| Typ wyjścia | NPN N.O., NPN N.C. |
| Obudowa czujnika | M18 |
| Prąd wyjściowy | 100 mA |
| Częstotliwość przełączania | 4 Hz |
| Kąt odchylenia obiektu od wiązki dźwięku | ±7° |
| Powtarzalność | 0,5% |
| Opóźnienie przed powtórną dostępnością | 300 ms |
| Przyłącze | gniazdo M12 |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Temperatura pracy | -10 ~ +60°C |
Czujnik ultradźwiękowy RU18-DU90-NK1 - wymiary:

Czujnik ultradźwiękowy RU18-DU90-NK1 - podłączenie:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania









