- Enkoder inkrementalny dedykowany do zabudowy w dużych silnikach (windach).
- Temperatura pracy -40°C +100°C (opcja).
- Rozdzielczość 8192 imp./obr.
Opis
Enkoder inkrementalny C82 - parametry:
- Enkoder inkrementalny dedykowany do zabudowy w dużych silnikach.
- Temperatura pracy -40°C +100°C (opcja).
- Rozdzielczość 8192 imp./obr.
| Średnica obudowy | Ø80mm |
| Średnica otworu | Ø 30, 34, 35, 38, 40, 42, 44 mm (opcjonalnie tuleja redukcyjna) |
| Przewód wyjściowy | tak |
| Gniazdo | tak |
| Rozdzielczość | 8192 PPR maks. |
| Maks. częst. wyj. | 100kHz maks. |
| Obwody wyj. | Push Pull, Line Driver, Wyjście Uniwersalne (kompatybilne z Push Pull i Line Driver) |
| Temp. pracy | -25°C +85°C |
| Stopień ochrony | IP65 maks. |
Enkoder inkrementalny C82 - wymiary:
Enkoder inkrementalny C82 - kod zamówieniowy:








