Opis
Enkoder inkrementalny liniowy SMK-L-1-10-I-L2 - parametry:
| Rozdzielczość | 0,01 mm |
| Dokładność | ±25 μm maks. |
| Powtarzalność | ±1 inkrement |
| Częstotliwość wyjściowa | 20 kHz maks. |
| Prędkość posuwu | 2,5 m/s maks. |
| Obwód wyjściowy | Line Driver (AB, /AB) |
| Temperatura pracy | -25°C - +85°C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Zapytaj o model 3D.
Enkoder inkrementalny liniowy SMK-L-1-10-I-L2 - wymiary:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania





