- Wielofunkcyjny wyświetlacz z wejściem analogowym.
- 2 wejścia analogowe prądowe i napięciowe.
- 4 wyjścia cyfrowe.
- Duży 8-cyfrowy dotykowy wyświetlacz.
- Opcjonalnie RS232 lub RS485.
- Dostępne wyjście 16 bitowe lub 2 przekaźnikowe.
- CE, RoHS.

Modele dostępne online
-
Konwerter sygnału TTL, HTL na analogowy do enkoderów LIKA IF50Produkt archiwalny. Zastąpiony przez IF40.- Konwersja sygnału prostokątnego, TTL lub HTL na analogowy ±10V, 0-10V, 0-20mA, 4-20mA.
- Linearyzacja, współczynnik skalowania.
- Funkcja uczenia.
- Montaż na szynie DIN.
- CE, RoHS.

-
Czujnik indukcyjny, analogowy RiKO PSC1808-LA03- Zasięg 8mm.
- Obudowa M18.
- Wyjście analogowe 4-20mA.
- Zasilanie 15-24Vdc
- Przewód 2m.
- IP67.
Ostatnia cena: 177,29 zł 144,14 zł -
Czujnik indukcyjny, analogowy RiKO PSC1808-LV03- Zasięg 8mm.
- Obudowa M18.
- Zasilanie 15-24Vdc.
- Wyjście analogowe 0-10V.
- Przewód 2m.
- IP67.
177,29 zł 144,14 złDostępność:✔(12 szt.) -
Czujnik indukcyjny, analogowy RiKO SC1808-LA- Zasięg 8mm.
- Obudowa M18.
- Zasilanie 15-24Vdc.
- Wyjście analogowe 4-20mA.
- Przewód 2m.
- IP67.
Ostatnia cena: 177,29 zł 144,14 zł
Opis
Wielofunkcyjny wyświetlacz LD210 - parametry:
| Wyświetlacz | dotykowy, 8 cyfrowy LED |
| Wymiary | 96 mm x 48 mm x 116 mm |
| Wejścia analogowe | 2: ±10V, 0-10V, 0-20mA, 4-20mA, rozdzielczość 16bitów, dokładność ±0,1% |
| Wejścia kontrolne | 3 x HTL, PNP, maks. 10kHz |
| Napięcie zasilania | 18 - 30Vdc 115 - 230Vac (wersja PM) |
| Interfejs | wersje AVI1, D01: RS232 wersje AVI2, D02: RS485 |
| Wyjścia | wersje D01, D02: 4 cyfrowe PNP, 5-30V wersja R0: 2 przekaźnikowe wersje AVI1, AVI2: 1 wyjście analogowe, 16bitowe, 10V lub 0/4-20mA |
| Stopień ochrony | IP65 front, IP20 tył |
| Temp. pracy | -20°C - 60°C |
Wielofunkcyjny wyświetlacz LD210 - wymiary:

Wielofunkcyjny wyświetlacz LD210 - kod zamówieniowy:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania



