- Wielofunkcyjny wyświetlacz pracujący z enkoderami absolutnymi.
- Wejście SSI do 32 bitów.
- Tryb master lub slave.
- 4 wyjścia cyfrowe.
- Duży 8-cyfrowy dotykowy wyświetlacz.
- Opcjonalnie RS232 lub RS485.
- Dostępne wyjście 16 bitowe lub 2 przekaźnikowe.
- CE, RoHS.

Opis
Wielofunkcyjny wyświetlacz LD220 - parametry:
| Wyświetlacz | dotykowy, 8 cyfrowy LED |
| Wymiary | 96 mm x 48 mm x 116 mm |
| Wejścia | SSI, 10 do 32 bitów, binarne lub kod Gray'a |
| Wejścia kontrolne | 3 x HTL, PNP, maks. 10kHz |
| Napięcie zasilania | 18 - 30Vdc 115 - 230Vac (wersja PM) |
| Interfejs | wersje AVI1, D01: RS232 wersje AVI2, D02: RS485 |
| Wyjścia | wersje D01, D02: 4 cyfrowe PNP, 5-30V wersja R0: 2 przekaźnikowe wersje AVI1, AVI2: 1 wyjście analogowe, 16bitowe, 10V lub 0/4-20mA |
| Stopień ochrony | IP65 front, IP20 tył |
| Temp. pracy | -20°C - 60°C |
Wielofunkcyjny wyświetlacz LD220 - wymiary:

Wielofunkcyjny wyświetlacz LD220 - kod zamówieniowy:




