Opis
Czujnik optyczny PM6-T50NP:
Przemysłowy czujnik optyczny, typu bariera (nadajnik + odbiornik) służący do wykrywania dowolnych obiektów nieprzeźroczystych. Dzięki zastosowaniu układu nadajnik-odbiornik sensory posiadają duży zasięg działania.- Dioda sygnalizacyjna.
- Wyjście 4-przewodowe. W zależności od podłączenia uzyskujemy wyjście PNP L.on / PNP D.on / NPN L.on / NPN D.on
- W zestawie: nadajnik + odbiornik, nakrętki montażowe.
Czujnik optyczny PM6-T50NP - specyfikacja techniczna:
| Napięcie zasilania | 12 - 24 Vdc |
| Zasięg | 50 cm |
| Typ wyjścia | NPN L.on, NPN D.on PNP L.on, PNP D.on |
| Typ czujnika | bariera |
| Obudowa czujnika | miniaturowa |
| Przyłącze | przewód 2 m |
| Maksymalny prąd pracy | 100 mA przy 24 Vdc |
| Czas odpowiedzi układu | 1 ms maks. |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Stopień ochrony | IP64 |
| Temperatura pracy | -10 ~ +45°C |
Czujnik optyczny PM6-T50NP - wymiary:
Czujnik optyczny PM6-T50NP - schemat podłączenia:
Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania









