- Kompaktowy enkoder przemysłowy z otworem.
- Wyjście uniwersalne kompatybilne z Line Driver i Push Pull.
- Rozdzielczość do 5000 imp./obr.
Modele dostępne online
-
Enkoder inkrementalny 100 imp/obr LIKA CK41-H-100ZCU46L2- Zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 100 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica otworu ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
392,37 zł 319,00 złDostępność:✔(19 szt.) -
Enkoder inkrementalny 1000 imp/obr LIKA CK41-H-1000ZCU46L2- Zasilanie 5-30Vdc,
- rozdzielczość 1000 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- średnica otworu ø6mm,
- przewód 2m.
CENA SPECJALNA
392,37 zł 319,00 złDostępność:✔(18 szt.)
Opis
Enkoder inkrementalny CK41 - parametry:
- Kompaktowy enkoder przemysłowy z otworem.
- Wyjście uniwersalne kompatybilne z Line Driver i Push Pull.
- Rozdzielczość do 5000 imp./obr.
| Średnica obudowy | Ø41mm |
| Średnica otworu | Ø 6, 6,35, 8mm |
| Przewód wyjściowy | tak |
| Gniazdo | nie |
| Rozdzielczość | 5000 PPR maks. |
| Maks. częst. wyj. | 100kHz maks. |
| Obwody wyj. | NPN, PNP, Push Pull, Line Driver, Wyjście Uniwersalne |
| Temp. pracy | -25°C +85°C (-4°F +158°F) maks. |
| Stopień ochrony | IP64 maks. |
Enkoder inkrementalny CK41 - wymiary:

Enkoder inkrementalny CK41 - kod zamówieniowy:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania





