- Pozycjoner zintegrowany.
- Silnik bezszczotkowy.
- Absolutny enkoder wieloobrotowy.
- Model RD53 z hamulcem elektromagnetycznym.
- Modbus, Profibus, CANopen.
- CE, RoHS.

Opis
Pozycjoner RD5-RD53 - parametry:
| Średnica otworu | Ø14mm |
| Napięcie zasilania | 24 Vdc ±10% |
| Prąd zasilania | Silnik: 2 - 2,5 A Układ sterowania: maks. 80 mA Hamulec: maks. 450 mA (RD53) |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,9° |
| Moment / prędkość obrotowa | 5 Nm przy 60 obr/min |
| Moment rozruchowy | 12 Nm |
| Rozdzielczość enkodera | 1024 imp/obr, do 256 obrotów |
| Moc silnika | 31 W |
| Interfejsy komunikacyjne | Modbus (RS485), Profibus, CANopen |
| Temp. pracy | 0°C - 60°C |
| Stopień ochrony | IP54 |
Pozycjoner RD5-RD53 - wymiary:

Pozycjoner RD5-RD53 - kod zamówieniowy:




