- Pozycjoner zintegrowany.
- Wydajny silnik bezszczotkowy.
- Interfejs serwisowy RS232 do konfiguracji.
- Absolutny enkoder wieloobrotowy.
- Dodatkowe sterowanie ręczne.
- Modbus, Profibus, CANopen, Profinet, Powerlink, EtherCAT.
- CE, RoHS.

Opis
Pozycjoner RD1A - parametry:
| Średnica otworu | Ø14mm |
| Napięcie zasilania | 24 Vdc ±10% |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,9° |
| Moment / prędkość obrotowa | 5 Nm przy 60 obr/min 2,5 Nm przy 120 obr/min 1,2 Nm przy 240 obr/min |
| Moment rozruchowy | 3 - 12 Nm |
| Rozdzielczość enkodera | 1024 imp/obr, do 1024 obrotów |
| Moc silnika | 31 W |
| Interfejs serwisowy | RS232 |
| Interfejsy komunikacyjne | Modbus (RS485), Profibus, CANopen, Profinet, Powerlink, EtherCAT |
| Temp. pracy | 0°C - 60°C |
| Stopień ochrony | IP54 |
Pozycjoner RD1A - wymiary:

Pozycjoner RD1A - kod zamówieniowy:




