- Pozycjoner nastawczy.
- BLDC o mocy 150W i 250W.
- Absolutny enkoder wieloobrotowy.
- Sterowanie w zamkniętej pętli sprzężenia.
- Kołnierz 70mm.
- Modbus, Profibus, CANopen, EtherCAT, Powerlink.
- CE, RoHS.

Opis
Pozycjoner RD6 - parametry:
| Średnica otworu | Ø14 mm |
| Napięcie zasilania | 24 Vdc ±10% |
| Prąd zasilania | Silnik 157 W: 9 A Silnik 250 W: 15 A Układ sterowania: maks. 130 mA |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,9° |
| Moment / prędkość obrotowa | 0,5 - 0,8 Nm przy 3000 obr/min |
| Moment rozruchowy | 1,5 - 2,4 Nm |
| Rozdzielczość enkodera | 4096 imp/obr, do 65536 obrotów |
| Moc silnika | 157 lub 250 W |
| Interfejsy komunikacyjne | Modbus (RS485), Profibus, CANopen, EtherCAT, Powerlink |
| Interfejs serwisowy | RS232 |
| Temp. pracy | 0°C - 60°C |
| Stopień ochrony | IP54 |
Pozycjoner RD6 - wymiary:

Pozycjoner RD6 - kod zamówieniowy:




