- Uniwersalny panel odczytowy.
- Wejście SSI, kwadraturowe oraz sin/cos.
- Duży 8-cyfrowy wyświetlacz.
- Prosta konfiguracja.
- Częstotliwość wejściowa 500 kHz.
- Tryb wyświetlania liniowego i kątowego.
- Podłączanie sensorów za pomocą listw zaciskowych.
- CE, RoHS.

Opis
Wielofunkcyjny panel odczytowy LIKA LD200 - parametry:
| Wyświetlacz | 8 cyfrowy LED |
| Tryb wyświetlania | pomiar liniowy, kątowy, mm/cale |
| Wymiary | 96 mm x 48 mm x 49 mm |
| Wejście | AB0, 1Vpp, SSI, Sensor magnetyczny |
| Częstotliwość wejściowa | 500 kHz maks. |
| Napięcie zasilania | 24 Vdc,18 Vac |
| Interfejs | RS232 |
| Wyjścia | 3 x 24 V @ 50 mA |
| Stopień ochrony | IP65 front, IP20 tył |
| Temp. pracy | 0°C - 50°C |
Wielofunkcyjny panel odczytowy LIKA LD200 - ymiary:

Wielofunkcyjny panel odczytowy LIKA LD200 - kod zamówieniowy:





