- Panel odczytowy LCD.
- Zasilanie bateryjne.
- System "quasi-absolutny".
- Sensor SM25 z konektorem.
- Wyświetlanie mm/cale.
- Współpraca z taśmą magnetyczną MT25.
- Tryb wyświetlania kątowego.
- Rozdzielczość do 0.01mm.
- CE, RoHS.

Modele dostępne online
-
Enkoder inkrementalny liniowy LIKA SM25-R-L5- enkoder liniowy serii SM25 dedykowany do wyświetlacza LD140
- przewód 5m
- konektor MiniDIN
389,44 zł 316,62 złDostępność:✔(1 szt.) -
Wyświetlacz pozycji LIKA LD140-M7- Wyświetlacz LCD dedykowany do enkodera liniowego SM25.
- Maks. rozdzielczość 0.01mm.
- Zasilanie bateryjne (układ quasi-absolutny).
- IP60 front, IP40 tył.
858,15 zł 697,68 złDostępność:✔(4 szt.) -
Enkoder inkrementalny liniowy LIKA SM25-C-L0,4- enkoder liniowy serii SM25 dedykowany do wyświetlacza LD140
- obudowa cylindryczna
- przewód 0,4m
- konektor MiniDIN
396,06 zł 322,00 złDostępność:✔(3 szt.) -
Enkoder inkrementalny liniowy LIKA SM25-R-L0,4- enkoder liniowy serii SM25 dedykowany do wyświetlacza LD140
- przewód 0,4m
- konektor MiniDIN
328,16 zł 266,80 złDostępność:✔(3 szt.) -
Enkoder inkrementalny liniowy LIKA SM25-R-L2- enkoder liniowy serii SM25 dedykowany do wyświetlacza LD140
- przewód 2m
- konektor MiniDIN
328,16 zł 266,80 złDostępność:✔(5 szt.)
Opis
Wyświetlacz pozycji LD140 - parametry:
Popularny, cyfrowy odczyt LCD przewidziany do współpracy z inkrementalnym enkoderem liniowym serii SM25. Bardzo prosta instalacja sprawia, że prezentowany wyświetlacz w parze z czujnikiem SM25 są chętnie stosowanym układem pomiarowym. Wyświetlacz posiada zasilanie bateryjne. Dzięki temu nie stracimy aktualnej pozycji (układ quasi-absolutny).
| Wyświetlacz | 6 cyfrowy LCD |
| Tryb wyświetlania | pomiar liniowy, kątowy, mm/cale |
| Wymiary | 96 mm x 72 mm x 47 mm |
| Prędkość posuwu | 5 m/s maks. |
| Napięcie zasilania | zasilanie bateryjne (1 x C / R14) |
| Interfejs | RS232 |
| Stopień ochrony | IP60 front, IP40 tył |
| Temp. pracy | 0°C - 50°C |
Wyświetlacz pozycji LD140 - wymiary:

Wyświetlacz pozycji LD140 - kod zamówieniowy:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania



