- Panel odczytowy LCD.
- Zasilanie bateryjne.
- System "quasi-absolutny".
- Sensor SM25 połączony na stałe.
- Wyświetlanie mm/cale.
- Tryb wyświetlania kątowego.
- Rozdzielczość do 0.01mm.
- CE, RoHS.

Modele dostępne online
-
System pomiarowy LIKA LD142-M7-R-0,2System pomiarowy: wyświetlacz LCD zintegrowany z enkoderem liniowym z 20cm przewodem, zasilanie bateryjne. IP60 front, IP40 tył.Ostatnia cena: 1 089,17 zł 885,50 zł -
Taśma magnetyczna, inkrementalna MT25-xx-10-1 dokł. ±8μm/m- taśma magnetyczna,
- kodowana inkrementalnie,
- przemagnesowanie co 2,5mm,
- dokładność ±8μm/m.
277,24 zł 225,40 złDostępność:✔(20 mb) -
Taśma magnetyczna, inkrementalna MT25-xx-50-1 dokł. ±35μm/m- taśma magnetyczna,
- kodowana inkrementalnie,
- krok magnetyczny 2.5mm,
- dokładność ±35μm/m.
186,71 zł 151,80 złDostępność:✔(29,5 mb)
Opis
Wyświetlacz pozycji LD142 - parametry:
| Wyświetlacz | 6 cyfrowy LCD |
| Tryb wyświetlania | pomiar liniowy, kątowy, mm/cale |
| Wymiary | 96 mm x 72 mm x 47 mm |
| Wejście | Sensor magnetyczny SM25 |
| Prędkość posuwu | 5 m/s maks. |
| Napięcie zasilania | zasilanie bateryjne (1 x C / R14) |
| Interfejs | RS232 |
| Stopień ochrony | IP60 front, IP40 tył |
| Temp. pracy | 0°C - 50°C |
Wyświetlacz pozycji LD142 - wymiary:

Wyświetlacz pozycji LD142 - kod zamówieniowy:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania



