- Standardowy panel odczytowy.
- Wejście enkoderowe.
- Różne napięcia zasilania.
- 2 wyjścia cyforwe.
- Połączenia za pomocą listwy zaciskowej.
- CE, RoHS.

Opis
Wyświetlacz pozycji MC150 - parametry:
| Wyświetlacz | 6 cyfrowy LED |
| Tryb wyświetlania | pomiar liniowy, kątowy |
| Wymiary | 96 mm x 72 mm x 63 mm |
| Wejście | AB0 |
| Częstotliwość wejściowa | 330 kHz maks. |
| Napięcie zasilania | 24 Vdc/Vac, 115 Vac, 230 Vac |
| Wyjścia | 2 x 24 V @ 600 mA |
| Interfejs | RS232 |
| Stopień ochrony | IP42 front, IP20 tył |
| Temp. pracy | 0°C - 50°C |
Wyświetlacz pozycji MC150 - wymiary:

Wyświetlacz pozycji MC150 - kod zamówieniowy:




