- Standardowy inkrementalny enkoder przemysłowy z otworem.
- Złącze w postaci gniazda lub przewodu.
- Wyjście prostokątne lub sin/cos.
- Średnica otworu ø 15 lub 14 mm, mniejsze otwory dzięki tulejom redukcyjnym.
Modele dostępne online
-
Enkoder inkrementalny 1000 imp/obr LIKA CK58-H-1000ZCU415R- inkrementalny, 1000 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- otwór ø15mm,
- zasilanie 5-30Vdc,
- przewód 1m.
690,28 zł 561,20 złDostępność:✔(7 szt.) -
Enkoder inkrementalny 2048 imp/obr LIKA CK58-H-2048ZCU415R- inkrementalny, 2048 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- otwór ø15mm,
- zasilanie 5-30Vdc,
- przewód 1m.
735,54 zł 598,00 złDostępność:✔(1 szt.) -
Enkoder inkrementalny 1024 imp/obr LIKA CK58-H-1024ZCU415R- inkrementalny, 1024 imp./obr.,
- wyjście uniwersalne kompatybilne z Push-Pull i Line Driver,
- otwór ø15mm,
- zasilanie 5-30Vdc,
- przewód 1m.
690,28 zł 561,20 złDostępność:✔(6 szt.)
Opis
Enkoder inkrementalny CK58-CK59-CK60 - parametry:
- Standardowy inkrementalny enkoder przemysłowy z otworem.
- Złącze w postaci gniazda lub przewodu.
- Wyjście prostokątne lub sin/cos.
- Średnica otworu ø 15 lub 14 mm, mniejsze otwory dzięki tulejom redukcyjnym.
| Średnica obudowy | Ø58mm |
| Średnica otworu | Ø 14, 15mm - mniejsze otwory dzięki tulejom redukcyjnym |
| Przewód wyjściowy | tak |
| Gniazdo | tak |
| Rozdzielczość | 10000 PPR maks. |
| Maks. częst. wyj. | 100kHz maks. |
| Obwody wyj. | NPN, PNP. Push Pull, Line Driver, Wyjście Uniwersalne (kompatybilne z Push Pull i Line Driver), SIN/COS |
| Temp. pracy | -25°C +85°C |
| Stopień ochrony | IP65 maks. |
Enkoder inkrementalny CK58-CK59-CK60 - wymiary:

Enkoder inkrementalny CK58-CK59-CK60 - kod zamówieniowy:

Pytania dotyczące produktów
Brak pytań
Proszę pamiętać, że tylko zalogowani użytkownicy mogą zadawać pytania





